פעילויות - שיח בין קבוצות

30/03/2020 17:00 עד 19:30   
19/09/2019 20:30 עד 23:30   
31/10/2019 20:30 עד 23:30   
28/11/2019 20:30 עד 23:30   
19/12/2019 20:30 עד 23:30   
30/01/2020 20:30 עד 23:30   
30/01/2020 20:30 עד 23:30   
23/12/2019 17:00 עד 22:00   נתון לשינויים
26/10/2019 20:30 עד 22:30   
02/11/2019 20:00 עד 22:00   
23/10/2019 20:00 עד 23:00   
20/10/2018 20:30 עד 22:00   
27/10/2018 20:30 עד 22:00   
03/11/2018 20:30 עד 22:00   
10/11/2018 20:30 עד 22:00   
24/11/2018 20:30 עד 22:00   
01/12/2018 20:30 עד 22:00   
02/12/2018 20:00 עד 22:00   
08/12/2018 20:30 עד 22:00   
15/12/2018 20:30 עד 22:00   
22/12/2018 20:00 עד 22:00   
29/12/2018 20:00 עד 22:00   
05/01/2019 20:00 עד 22:00   
12/01/2019 20:00 עד 22:00   
19/01/2019 20:00 עד 22:00   
26/01/2019 20:00 עד 22:00   
02/02/2019 20:00 עד 22:00   
09/02/2019 20:00 עד 22:00   
16/02/2019 20:00 עד 22:00   
23/02/2019 20:00 עד 22:00   
02/03/2019 20:00 עד 22:00   
09/03/2019 20:00 עד 22:00   
16/03/2019 20:00 עד 22:00   
23/03/2019 20:00 עד 22:00   
30/03/2019 20:00 עד 22:00   
06/04/2019 20:00 עד 22:00   
04/05/2019 20:00 עד 22:00   
25/05/2019 20:00 עד 22:00   
01/06/2019 20:00 עד 22:00   
15/06/2019 20:00 עד 22:00   
29/06/2019 21:00 עד 22:00   
06/07/2019 21:00 עד 23:00   
13/07/2019 21:00 עד 23:00   
20/07/2019 21:00 עד 23:00   
27/07/2019 21:00 עד 23:00   
03/08/2019 21:00 עד 23:00   
24/08/2019 21:00 עד 23:00   
31/08/2019 21:00 עד 23:00   
07/09/2019 20:30 עד 22:30   
14/09/2019 20:30 עד 22:30   
21/09/2019 20:30 עד 22:30   
28/09/2019 20:30 עד 22:30   
16/09/2019 19:00 עד 22:00   
02/08/2019 10:00 עד 12:00   שיח זוגי בליווי מקורות על יחסי אהבה-שנאה ברוח התקופה
06/08/2019 16:00 עד 23:00   "עשר גלויות גלתה השכינה...." סיור ערב לקראת ט' באב
08/08/2019 19:30 עד 22:30   ערב חיבורים בנושא זהות ישראלית - יהודית
11/08/2019 10:30 עד 13:00   סרט תיעודי. סיפורן של 7 נשים יהודיות מאגודת הספורט " הכח וינה". אלופות שחייה בינלאומיות. הקריירה שלהן נקטעה עם פרוץ מלה"ע השנייה. ב-1936 הן סרבו להשתתף במשחקים האולימפיים בברלין. הן הצליחו להימלט מאוסטריה.
18/08/2019 20:30 עד 23:00   ערב של קיץ, שירים ואהבה בהובלת צחי סדן
08/08/2019 20:30 עד 23:00   
04/08/2019 00:00 עד 00:00   
21/01/2019 16:00 עד 19:00   הגיעו 20 לראיונות מצולמים במסגרת תערוכת וידאו ארט
18/02/2019 17:00 עד 20:00   מעריכים מהחברה למתנסים ועדת היגוי ניצנים הכינו סדנא ל15 חניכים
04/03/2019 17:00 עד 19:15   פעילות הכרות גיבוש ומפגש הורים להצגת תכנית
11/03/2019 17:00 עד 19:15   פעילות בנושא האחר תיוג וחברותא בנושא תפקיד הלבוש במקורות
18/03/2019 17:00 עד 19:15   אנגלית מדוברת, בחירת דמויות מהמגילה וצילום מונולוגים עם תלבושות באווירת פורים
01/04/2019 17:00 עד 19:15   לימוד נושא האחר דרך סיפור קין והבל מהמקרא והספרות ותרגיל כתיבה
15/04/2019 17:00 עד 19:15   כלים לכתיבה אישית יוצרת
29/04/2019 17:00 עד 19:15   מה הופך אותי למיוחד וכוח המעבר
06/05/2019 17:00 עד 19:15   ביטוי לשוני - ומתי שפטתי ונשפטתי ומהי עצמאות אישית
13/05/2019 17:00 עד 19:15   דרך המוזיקה
27/05/2019 17:00 עד 19:15   ביטויים באנגלית מעולם היהדות
03/06/2019 17:00 עד 19:15   כתיבת סיפורי באנגלית
17/06/2019 17:00 עד 19:15   בנייה של המשחק לפרזנטציה
24/06/2019 17:00 עד 19:15   חזרות באנגלית ושיחה עם השליח בלונדון
01/07/2019 17:00 עד 21:30   הצגת המשחק בפני ההורים והקרנת סרט התהליך
03/07/2019 17:00 עד 20:00   ארוחת ערב בקפאין והרבה כיף
04/07/2019 22:00 עד 02:00   משלחת בלונדון
05/07/2019 12:00 עד 00:00   מפגש עם הנוער באנגליה
06/07/2019 10:00 עד 00:00   סדנאות עם נוער אנגלי
07/07/2019 10:00 עד 00:00   הצגת המשחק כרטיס בשבילי בפני הנוער בלונדון ושיח
08/07/2019 09:00 עד 14:00   הצגת המשחק כרטיס בשבילי במרכז יום לגיל השלישי באנגליה
08/07/2019 14:00 עד 00:00   סיור בלונדון, צפייה בהצגה אלאדין ואירוח אצל משפחות .
15/07/2019 17:00 עד 19:30   צפייה בסרטון מסכם משלחת בלונדון,סיכום והכנת יום התנדבות .
16/07/2019 08:00 עד 13:00   יום התנדבות בקייטנה . מעגלי שיח וסטודיו רגשות
22/07/2019 17:00 עד 19:15   סיכום התנדבות והצטרפות חלקם להפקת התאטרון הקהילתי
22/07/2019 09:00 עד 12:00   הרשמה מראש https://forms.gle/KnWuVdBzAZ6t1F3x8
05/07/2019 08:00 עד 16:00   
26/10/2018 10:15 עד 11:30   
09/11/2018 10:15 עד 11:30   
30/11/2018 10:15 עד 11:30   
28/12/2018 09:30 עד 11:30   לימוד מקדים: ירון תאנה
18/01/2019 09:30 עד 11:30   לימוד מקדים: שירה ורדי
01/02/2019 09:30 עד 11:30   לימוד: גדליה קרן
08/03/2019 09:30 עד 11:30   לימוד: שרה שפי
05/04/2019 09:30 עד 11:30   לימוד: פרחית ריבלין
10/05/2019 09:30 עד 11:30   לימוד: אודי תמיר - על זיכרון ושכחה
14/06/2019 09:30 עד 11:30   לימוד: תניה אלון - קשר משפחתי - מה קורה במשפחת ההנהגה?
05/07/2019 09:30 עד 11:30   ללא לימוד מקדים
11/12/2018 18:00 עד 21:00   קבוצה סגורה
19/12/2018 18:00 עד 21:00   קבוצה סגורה
02/01/2019 18:00 עד 21:00   קבוצה סגורה
16/01/2019 18:00 עד 21:00   קבוצה סגורה
30/01/2019 18:00 עד 21:00   קבוצה סגורה
13/02/2019 18:00 עד 21:00   קבוצה סגורה
27/02/2019 18:00 עד 21:00   קבוצה סגורה
13/03/2019 18:00 עד 21:00   קבוצה סגורה
27/03/2019 18:00 עד 21:00   קבוצה סגורה
01/07/2019 19:00 עד 21:30   מופע סיום שנה
12/05/2019 00:00 עד 00:00   
26/05/2019 00:00 עד 00:00   
16/06/2019 00:00 עד 00:00   
30/06/2019 00:00 עד 00:00   
30/01/2019 19:00 עד 21:00   
13/02/2019 18:00 עד 21:00   
27/02/2019 18:00 עד 21:00   
10/03/2019 18:00 עד 21:00   
13/03/2019 18:00 עד 21:00   
27/03/2019 18:00 עד 21:00   
28/03/2019 18:00 עד 21:00   
08/04/2019 09:00 עד 09:30   
10/04/2019 18:00 עד 21:00   מפגש 6
29/04/2019 09:00 עד 09:30   
12/05/2019 09:00 עד 09:30   
14/05/2019 09:00 עד 10:00   
15/05/2019 18:00 עד 21:00   מפגש 7
28/05/2019 10:00 עד 12:00   
29/05/2019 15:00 עד 21:00   הגיעו 7 משתתפים
04/06/2019 09:00 עד 10:00   
05/06/2019 18:00 עד 21:00   מפגש 8
06/06/2019 09:00 עד 10:00   
06/06/2019 10:00 עד 12:00   
12/06/2019 18:00 עד 21:00   מפגש 9
13/06/2019 09:00 עד 10:00   
14/06/2019 12:00 עד 15:00   מפגש עם אלי גור, טלי פנג, נורית לב ויסמין כהן
17/06/2019 10:00 עד 12:00   
19/06/2019 09:00 עד 10:00   
19/06/2019 18:00 עד 21:00   מפגש 10
19/06/2019 09:00 עד 10:00   
30/06/2019 09:00 עד 10:00   
21/10/2018 17:00 עד 20:00   
25/11/2018 17:00 עד 20:00   
06/01/2019 17:00 עד 20:00   
10/02/2019 17:00 עד 20:00   
17/03/2019 17:00 עד 20:00   
05/05/2019 17:00 עד 20:00   
26/05/2019 17:00 עד 20:00   
27/06/2019 17:00 עד 20:00   
13/12/2018 00:00 עד 00:00   כשלושה חודשי עבודה בכיתות השונות
10/06/2019 17:00 עד 18:30   לא סופי
10/10/2018 20:00 עד 22:00   לתושבי אבן יהודה שנושא זיכרון השואה מעניין אותם
07/11/2018 18:00 עד 21:00   
12/12/2018 18:00 עד 21:00   
03/01/2019 20:00 עד 21:30   
16/01/2019 18:00 עד 21:00   
06/02/2019 18:00 עד 21:00   
27/02/2019 18:00 עד 21:00   
06/03/2019 17:00 עד 19:00   
03/04/2019 18:00 עד 21:00   
01/05/2019 19:30 עד 21:00   
02/05/2019 19:00 עד 20:00   
06/05/2019 18:00 עד 19:30   
20/05/2019 06:00 עד 00:00   שבוע ימים
05/06/2019 18:00 עד 21:00   
31/05/2019 06:00 עד 11:00   קבוצה סגורה
16/12/2018 19:00 עד 21:00   
31/03/2019 20:00 עד 22:00   
20/05/2019 20:00 עד 22:00   
15/10/2018 15:00 עד 16:00   מדי שלושה שבועות לאורך השנה
16/11/2018 08:00 עד 13:00   
15/05/2019 08:00 עד 22:00   יומיים
28/04/2019 00:00 עד 00:00   
29/04/2019 19:00 עד 21:30   
02/05/2019 00:00 עד 00:00   
02/05/2019 00:00 עד 00:00   
02/05/2019 00:00 עד 00:00   
01/05/2019 12:00 עד 17:00   
01/05/2019 09:00 עד 23:00   מתקיים במרחבים שונים
28/03/2019 10:00 עד 23:00   
29/03/2019 08:00 עד 14:00   
26/03/2019 20:00 עד 22:30   קבוצה סגורה
18/02/2019 18:00 עד 20:00   
25/02/2019 18:00 עד 20:00   
11/03/2019 18:00 עד 20:00   
25/03/2019 18:00 עד 20:00   
03/03/2019 10:00 עד 12:00   
14/02/2019 15:00 עד 23:00   
30/12/2018 18:00 עד 21:00   
24/10/2018 10:00 עד 14:00   אפרת סבאג
18/11/2018 16:30 עד 20:30   לימור שיפוני
19/11/2018 10:00 עד 14:00   אפרת סבאג+מירב דהן
25/11/2018 16:30 עד 20:30   לימור שיפוני
09/12/2018 16:30 עד 20:30   לימור שיפוני
23/12/2018 16:30 עד 20:30   לימור שיפוני
04/12/2018 17:00 עד 22:00   
05/12/2018 17:00 עד 22:00   
06/12/2018 17:00 עד 22:00   
08/12/2018 20:00 עד 22:00   
07/12/2018 16:00 עד 20:00   
05/12/2018 18:00 עד 20:00   
06/12/2018 19:00 עד 21:00   
08/08/2018 18:30 עד 23:59   כרטיסים לרכישה במתנ"ס
09/08/2018 18:30 עד 23:59   כרטיסים לרכישה במתנ"ס
27/11/2016 18:30 עד 20:30   
15/11/2016 12:00 עד 14:00   
21/11/2015 18:30 עד 20:30   אחת לחודשיים
01/09/2012 00:00 עד 00:00